"Стефан, Божою милістю король Польський, надає цю грамоту Яцьку Бутовичу на відбудову містечка Брусилова і надання Брусилову Магдебурзького права."
(дано у Варшаві на сеймі вільнім, дня сімнадцятого лютого, року 1585)

Брусилівський час  

УКР

РОС

ENG

  ФОТОГАЛЕРЕЯ 

 

ФОТОГРАФІЇ  З БРУСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ

Шановні земляки!

В цьому розділі представлена підборка фотографій про наш край. Проглянувши його, Ви зможете знайти як старі пожовклі фотографії, зроблені ще на початку минулого століття, так і фото сучасного Брусилова та сіл району.

Також, ми будемо розміщувати фотографії з Народицького району та інших сіл і міст, адже для багатьох мешканців нашого району вони назавжди залишаться рідними, незважаючи на те, що "чорнобильська трагедія" змусила покинути ці чудові поліські місця.

Можливо хтось знайде тут своїх старих друзів, родичів, хтось згадає місця свого дитинства і юності, а для молоді це буде розділ, через який будь-хто з бажаючих зможе обміняватися фотографіями з останньої вечірки, весілля, шкільних вечорів чи спортивних змагань. 

Будемо дуже вдячні за цікаві фотографії про наш край.

 

          ЩОБ ЗАЙТИ В ГАЛЕРЕЮ НАТИСНІТЬ НА НАПИС

 

ВХІД У ФОТОГАЛЕРЕЮ

 

© 2007-2010 "Брусилів-Онлайн". Усі права захищені. Пишіть нам на електронну пошту

Повне або часткове використання матеріалів дозволяється за умови посилання на "Брусилів-Онлайн" ( для Інтернет-ресурсів - наявність активного гіперпосилання на http://brusilov.org.ua/ ).
Адміністрація сайту не несе відповідальність за достовірність інформації рекламного характеру.
Адміністрація сайту не завжди поділяє думки авторів.
Авторські права на статті, твори літератури чи мистецтва, що представлені на цьому сайті, належать їх авторам.