"Стефан, Божою милістю король Польський, надає цю грамоту Яцьку Бутовичу на відбудову містечка Брусилова і надання Брусилову Магдебурзького права."
(дано у Варшаві на сеймі вільнім, дня сімнадцятого лютого, року 1585)

Брусилівський час  

УКР

РОС

ENG  новини

::: Квітень 2007 року :::

20.04.2007
Від щирого серця!

На Великодні свята в гості до районної асоціації інвалідів "Злагода", яку вже багато років очолює Ніна Іванівна Власенко, завітали перший заступник голови райдержадміністрації С.В. Левицька, голова районної ради В.В. Габенець, заступник управління праці та соціального захисту населення О.В. Смик, письменник, директор Брусилівського краєзнавчого музею В.Ф. Сташук.
       За сприяння голови РДА В.Ф. Дейнеко та фінансової підтримки мецената, члена політичної партії "Народний Союз "Наша Україна" Руслана Івановича Дорохіна, членам асоціації Світлана Василівна Левицька вручила шістдесят дев´ять продуктових наборів. А голова районної ради Володимир Васильович Габенець посприяв у тому, щоб стіл для інвалідів був багатий і щедрий.
       Перед присутніми на цьому заході з піснями і віршами виступили начальник районного відділу культури В.М. Коваль, учасники народного вокального жіночого ансамблю "Чарівниці" районного будинку культури.
       (За матеріалами газети Відродження №15 (4778), від 14 квітня 2007 року)

10.04.2007
Знай наших!

Цього року Брусилівщина була гідно представлена на обласних та всеукраїнських шкільних змаганнях з предметних олімпіад. Так, Анжела Гаврилюк, учениця 10 класу Брусилівської загальноосвітньої школи №1 та Ірина Ніколайчук, учениця 10 класу Соловіївської загальноосвітньої школи за участь в обласній олімпіаді з української мови та літератури нагороджені відповідно дипломами I та III ступенів. Анжела Гаврилюк з даного предмету взяла участь у всеукраїнській олімпіаді у м. Тернополі, повернувшись з нагородами: дипломом III ступеня з рідної мови та літератури та дипломом II ступеня за участь у творчому конкурсі "Проба пера".
       За підсумками обласної олімпіади з російської мови та зарубіжної літератури Ірина Ніколайчук нагороджена дипломом II ступеня.
       Ганна Мазуркевич з Хомутецької загальноосвітньої школи брала участь в обласних змаганнях з семи предметів, а за підсумками участі в олімпіаді з географії отримала диплом II ступеня.
       Ярослав Дідух, учень Брусилівської загальноосвітньої школи №2 на обласній олімпіаді з біології зайняв призове місце і нагороджений дипломом III ступеня.
       Гордістю Брусилівського району є Анастасія Нестеренко, учениця Брусилівської загальноосвітньої школи №2, яка протягом п´яти років з року в рік є переможцем обласних та учасником Всеукраїнського конкурсу імені Петра Яцика з української мови та літератури.
       (За матеріалами газети Відродження №15 (4778), від 14 квітня 2007 року)

10.04.2007
У Комітеті у справах премії Івана Огієнка

Під головуванням лауреата Шевченківської і Огієнківської премії А.В. Чебикіна відбулося засідання Комітету у справах премії Івана Огієнка. Лауреатами Огієнківської премії у 2007 році стали письменник Володимир Гранін, письменниця Катерина Мотрич, науковець Людмила Єршова, педагог Віктор Жадько, мовознавець Надія Сологуб. Більш докладніше про лауреатів читайте на нашій сторінці "Лауреати премії ім. І. Огієнка".
Автор: В. Сташук, член Комітету у справах премії Івана Огієнка

 


06.04.2007
 
Брусилівська середня школа №1 переможець футбольної шкільної Спартакіади

Минулого тижня відбулися футбольні поєдинки між збірними командами шкіл Брусилівського району. Найсильнішими виявилися юні футболісти Брусилівської середньої школи №1. Друге місце у Хомутецької середньої школи, а третє місце вибороли водотиївські школярі.

 

 

 

 

 

 

     

© 2007 "Брусилів-Онлайн". Усі права захищені. Пишіть нам на електронну пошту

Повне або часткове використання матеріалів дозволяється за умови посилання на "Брусилів-Онлайн" ( для Інтернет-ресурсів - наявність активного гіперпосилання на http://brusilov.org.ua/ ).
Адміністрація сайту не несе відповідальність за достовірність інформації рекламного характеру.
Адміністрація сайту не завжди поділяє думки авторів.
Авторські права на статті, твори літератури чи мистецтва, що представлені на цьому сайті, належать їх авторам.