"Стефан, Божою милістю король Польський, надає цю грамоту Яцьку Бутовичу на відбудову містечка Брусилова і надання Брусилову Магдебурзького права."
(дано у Варшаві на сеймі вільнім, дня сімнадцятого лютого, року 1585)

Брусилівський час  

УКР

РОС

ENG  новини

::: Липень 2007 року :::

25.07.2007
 

Страшні знахідки

Як інформує районний відділ з питань надзвичайних ситуацій протягом останніх двох років в Брусилівському районі виявлено та знищено 1 авіаційну бомбу, 105 артилерійських снарядів, 40 мінометних мін та 3 ручні гранати.

17.07.2007
 

Пам´яті великої Людини

Минулої неділі в селі Дивин на сільському цвинтарі біля могили Петра Дементійовича Утвенка був закладений перший камінь спорудження пам´ятного знаку на честь видатного народного цілителя.

На цю подію приїхало чимало шановних гостів. Серед них Герої України: поет Борис Ілліч Олійник, колишній мер Києва наш земляк Олександр Олександрович Омельченко, колишній Голова Верховної Ради Володимир Михайлович Литвин.

10.07.2007

Брусилівщина розпочала жнива

Цьогорічна погода вплинула на те, що жнива розпочалися майже на три тижні раніше, ніж звичайно.

Станом на 10 липня до збирання зернових у Брусилівському районі приступило десять господарств. Середня врожайність на круг по району складає 18,9 ц з 1 га. На даний час краща врожайність зернових зафіксована у ФГ "Дейнеко" - 20 ц з 1 га, ПП "Шлях Ілліча" - 19,9 ц з 1 га, ТОВ "Світоч" - 19,4 ц з 1 га.

 

 

 

 

 

     

© 2007 "Брусилів-Онлайн". Усі права захищені. Пишіть нам на електронну пошту

Повне або часткове використання матеріалів дозволяється за умови посилання на "Брусилів-Онлайн" ( для Інтернет-ресурсів - наявність активного гіперпосилання на http://brusilov.org.ua/ ).
Адміністрація сайту не несе відповідальність за достовірність інформації рекламного характеру.
Адміністрація сайту не завжди поділяє думки авторів.
Авторські права на статті, твори літератури чи мистецтва, що представлені на цьому сайті, належать їх авторам.