"Стефан, Божою милістю король Польський, надає цю грамоту Яцьку Бутовичу на відбудову містечка Брусилова і надання Брусилову Магдебурзького права."
(дано у Варшаві на сеймі вільнім, дня сімнадцятого лютого, року 1585)

Брусилівський час  

УКР

РОС

ENG  новини

::: Червень 2007 року :::

29.06.2007

Зустріч з депутатом

Відбулася зустріч керівника обласної організації партії "Батьківщина" депутата Верховної Ради п´ятого скликання С.В. Пашинського з громадськістю району.

Відповідаючи на запитання присутніх про співпрацю всіх демократичних сил, Сергій Володимирович запевнив, що жодних упереджених дій і провокацій як з боку Нашої України, так і з боку БЮТ не буде - ми єдина команда, хоч і йдемо на вибори окремо.

Насамкінець С.В. Пашинський пообіцяв взяти під особистий контроль фінансування добудови районної лікарні.

29.06.2007

Увага нас знімають

За повідомленням районної газети "Відродження" нещодавно у районі побувала знімальна група Першого національного каналу (УТ-1).

Тележурналісти відвідали фермерське господарство "Дейнеко" з села Морозівка. Там вони зняли репортаж про одне з кращих селянських господарств області та взяли інтерв´ю у керівника.

Репортаж з Брусилівщини дивіться у програмі "Сільський час" найближчими вихідними.

17.06.2007

Ціни ростуть мов на дріжджах...

Останнім часом жителі району почали пригадувати майже забуту "шокову терапію". Побачивши, що ціни на основі продукти харчування зростають майже щодня, населення знову почало скуповувати "про запас" цукор, муку, макаронні вироби та інші продукти. Адже лише за тиждень ціни на хліб та хлібобулочні вироби підвищилися в середньому на 15 копійок, на цукор та муку - на 70 копійок за 1 кг, на макаронні вироби - на 80 копійок за 1 кг, на сало - на 2 грн за 1 кг.

За продуктами харчування пішли вгору й ціни на будівельні матеріли, товари широкого вжитку. Так, тільки ціна на цемент зросла вже майже на 25%.  

03.06.2007

Відкрито сучасні молодіжні центри

Завдяки співпраці місцевих громад сіл Морозівки і Лазарівки з Чорнобильською Програмою Відродження і Розвитку ПРООН в цих селах були відкриті сучасні молодіжні центри.

На урочисте відкриття молодіжних центрів завітали заступник голови обласної держадміністрації І.В. Орлов, експерти ЧПВР ПРООН Югнеш Прадхананг, С.І. Чуткий, голова райдержадміністрації В.Ф. Дейнеко, голова районної ради В.В. Габенець, численні кореспонденти обласних видань та телебачення.

В молодіжних центрах в с. Лазарівна і с. Морозівка для послуг дітей та юнацтва комп’ютерні зали, тенісні столи, тренажери, душові кімнати, зали для танців, тощо.

03.06.2007

"Огієнкові гостини"

19 травня в районному будинку культури було започатковано Всеукраїнське свято "Огієнкові гостини", на яке зібралися шанувальники поезії з Києва, Житомира, Брусилова, Попільні, Малина, Червоноармійська, Коростишева….

Більше трьох годин читалися вірші, співалися пісні, а поважне журі визначало переможців. Майстрами літературного слова визнано Валентину Васьковець з Брусилівського, Ольгу Гуру і Людмилу Морар з Малинського районів. Дипломи переможців отримали Анжела Гаврилюк, Ярослава Майструк з Брусилівщини, Зоя Шкуратівська з Попільняньського, Ольга Бортнікова – Червоноармійського, Світлана Дідівська, Микола Скуратівський, Світлана Грищенко, Віталій Шквара, Володимир Яскажук з Малинського районів.

(за матеріалами В. Сташука «Огієнкові гостини» - свято, яке не закінчується», газета «Відродження №21, 26.05.2007 року)

01.06.2007

Газ в кожну домівку

Районна державна адміністрація Брусилівського району активно працює над втіленням мрії кожного селянина – підведення "голубого палива" в кожну домівку жителя району. На минулому тижні були запалені перші факели в найвіддаленіших селах району: Озерах та Мар´яновці. Це стало можливим завдяки спонсорській підтримці підприємця Р.І. Дорохіна та директора ФГ «Дейнеко» Г.І. Дейнеко, а також старанної роботі працівників Брусиловської дільниці Попільнянського управління газового господарства.

01.06.2007

Кількість торгових місць збільшується

Нещодавно в селищі Брусилів рядом з міні-маркетом було відкрито ринок на 23 торгові точки. Тут можна придбати промислові то продовольчі товари. Працює ринок кожного дня з 7.00 до 18.00 години.

01.06.2007
 

Віднині і на російській...

З 1 червня 2007 року інтернет-проект БРУСИЛІВ-ОНЛАЙН буде підтримуватися не тільки українською, але й російською мовою. Тепер  російськомовні жителі України, Близького та Дальнього Зарубіжжя отримують можливість ознайомитись з матеріалами сайту, а також приймати участь в усіх інтерактивних програмах нашого web-портала.

01.06.2007

Ліки для ветеранів

Районна організація політичної партії «Народний Союз Наша Україна» неодноразово доводила конкретними справами свою активність і дієвість на теренах Брусилівщина. До цьогорічного Дня Великої Перемоги нашого народу над німецько-фашистськими загарбниками вона за сприяння та фінансової підтримки обласного благодійного фонду «Людяність», який очолює Ю.Журбенко, передала в районну поліклініку медичний препарат «Еналапріл» для лікування ветеранів та інвалідів війни, що страждають від артеріального тиску.

Як повідомила головний лікар районної лікарні, член ради районної організації НСНУ, депутат районної ради Н.О. Троценко, цей медпрепарат можна отримати безкоштовно всім ветеранам, які звернуться до лікарів-терапевтів районної поліклініки. Частині ветеранів місцеві партійці вже вручили ліки.

С. Мазуренко
керівник виконкому
районної організації НСНУ

 

 

 

 

 

     

© 2007 "Брусилів-Онлайн". Усі права захищені. Пишіть нам на електронну пошту

Повне або часткове використання матеріалів дозволяється за умови посилання на "Брусилів-Онлайн" ( для Інтернет-ресурсів - наявність активного гіперпосилання на http://brusilov.org.ua/ ).
Адміністрація сайту не несе відповідальність за достовірність інформації рекламного характеру.
Адміністрація сайту не завжди поділяє думки авторів.
Авторські права на статті, твори літератури чи мистецтва, що представлені на цьому сайті, належать їх авторам.