"Стефан, Божою милістю король Польський, надає цю грамоту Яцьку Бутовичу на відбудову містечка Брусилова і надання Брусилову Магдебурзького права."
(дано у Варшаві на сеймі вільнім, дня сімнадцятого лютого, року 1585)

Брусилівський час  

УКР

РОС

ENG  новини

::: Травень 2007 року :::

15.05.2007
 

На обласних спортивних змаганнях

Брусилівські школярі гідно представили район на обласних спортивних змаганнях. Високі результати в змаганнях з багатоборства, які проходили в Черняхові, показав учень Брусилівської ЗОШ №2 Роман Арсенюк.
       В змаганнях з футболу, що проводилися в Користишеві, збірна району зайняла третє місце.
        В Житомирі на змаганнях з легкоатлетичного кросу добре виступили Катерина Пацюк, Сергій Кузьменко, Роман Арсенюк, Олексій Крес, Олексій Ляхович, Ольга Тюрменко.

Л. Тюрменко
директор ДЮСШ
(газета "Відродження" №17 (4782) від 12.05.2007 р.)

03.05.2007
 

ЗВЕРНЕННЯ
до депутатів Житомирської обласної та Брусилівської селищної рад депутатів

У зв´язку з 125-річним ювілеєм відомого українського письменника і громадського діяча ХХ століття, колишнього міністра освіти та сповідань Української Народної Республіки Івана Огієнка — православного митрополита Іларіона, уродженця містечка Брусилова.
                          Пропоную:
1. Перейменувати в Брусилові назви вулиць — Першотравнева, де колись була садиба Огієнків, та дотичну до неї Карла Маркса на імена українських письменників Осипа Маковея та Олеся Бабія, з яким Іван Огієнко був близький у громадських і творчих справах. Сподіваюся, у Брусилові вже є вулиці імені Івана Огієнка та Івана Франка;
2. Назвати одну з вулиць містечка на честь Домініки Литвинчук — дружини Івана Огієнка, уродженки Брусилова;
3. Поставити на сцені Житомирського обласного драмтеатру одну з драматичних поем І. Огієнка з його книжки “Вікові наші рани” (зокрема “В обіймах страждань”, “За Україну” чи “На чужині”);
4. Надати ім’я Івана Огієнка Брусилівській середній школі № 1;
5. Активізувати збір коштів на спорудження пам’ятника (монумента) Івану Огієнку.

Ярослав ЯРОШ,
заслужений діяч мистецтв України,
голова ради Клубу творчої інтелігенції Прикарпаття


03.05.2007
Відбулася дев´ята сесія п´ятого скликання Брусиловської районної ради

На ній народні обранці затвердили Положення з питань управління спільною власністю територіальних громад району. Також було внесено зміни до районного бюджету на 2007 рік і затверджено звіт за 1 квартах цього року.

Серед основних рішень, які прийняті на сесії були: затвердження Статутів дитячо-юнацької спортивної школи та редакції газети "Відродження" у новій редакції, Програми розвитку малого підприємництва на 2007-2011 роки, Програми підвищення ефективності роботи служби дільничних інспекторів міліції з населенням, залучення громадян до профілактики правопорушень та боротьбі із злочинністю на 2007-2010 роки, Програми «Преса Брусилівщина» на 2007-2011 роки, Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2007-2011 роки.

 


 

 

 

 

 

     

© 2007 "Брусилів-Онлайн". Усі права захищені. Пишіть нам на електронну пошту

Повне або часткове використання матеріалів дозволяється за умови посилання на "Брусилів-Онлайн" ( для Інтернет-ресурсів - наявність активного гіперпосилання на http://brusilov.org.ua/ ).
Адміністрація сайту не несе відповідальність за достовірність інформації рекламного характеру.
Адміністрація сайту не завжди поділяє думки авторів.
Авторські права на статті, твори літератури чи мистецтва, що представлені на цьому сайті, належать їх авторам.