"Стефан, Божою милістю король Польський, надає цю грамоту Яцьку Бутовичу на відбудову містечка Брусилова і надання Брусилову Магдебурзького права."
(дано у Варшаві на сеймі вільнім, дня сімнадцятого лютого, року 1585)

Брусилівський час  

УКР

РОС

ENG  новини
25.02.2009

Молодь України – Європейська молодь!..

Щодня безліч телеканалів нашого телебачення транслюють молодіжні серіали здебільшого іноземного походження. Саме в них ми спостерігаємо, як живе молодь в інших країнах. І чомусь, більшість українських молодих людей бажає жити саме там, а не в рідній країні. Що ж таке має молодь закордоном і про що мріють українські хлопці та дівчата? На це запитання однозначної відповіді ми не знайшли. Але проведене соціологічне опитування показало , що це мрії про подорожі та відпочинок без перешкод.

Міністерство у справах сім’ї, молоді та спорту сприяє розвитку молодіжного туризму та відпочинку підтримавши Європейську молодіжну соціальну програму «Євро<26».

«Євро<26» - це молодіжна дисконтна картка та міжнародне європейське молодіжне посвідчення особи. Молодiжна карта EURO<26 є особистою карткою, доступною для молодi вiком до 30 рокiв. Вона є дiйсною протягом одного року i може бути поновлена кожного року аж до досягнення користувачем картки вiку 30 рокiв. У кожнiй з 41 європейської країни, де ця картка дiє, вона видається єдиною нацiональною організацією молодіжної картки, визнаною нацiональними органами влади i яка є членом Європейської Асоцiацiї Молодiжної Картки (ЄАМК) (European Youth Card Association – EYCA). Кожний член EYCA встановлює знижки, переваги, надає послуги та iнформацiю власникам карток. Логотип ЄВРО<26 забезпечує, що цi знижки є автоматично доступнi для всiх власникiв карток у всiй Європi. Картка надає до 200 000 знижок у рiзних сферах життя:
• Культура: театри, кiно, концерти, музеї, культурнi подiї.
•Транспорт: автобуси, поїзди, пароми, авiатранспорт.
• Подорож: проживання, holiday trips, мовнi курси.
• Послуги: страховка, helplines, стоматологія.
• Магазини: компакт-диски, книги та iншi товари.

Зробивши членський внесок для отримання картки у розмірі 55 гривень, молода людина користується нею у 40 країнах Європи і на всій території України. В каталозі, який отримує безкоштовно кожен власник картки, є весь спектр підприємств по продажу товарів та наданню послуг. На сьогодні картка надає можливість скористатися близько 200.000 знижок в усіх сферах молодіжного життя. Протягом року власник картки економить в середньому - 100-300 євро.

Офіційно картка діє в 41 країні Європи. Однак, це не все – часто підтримують картки (особливо в версії Student Identity Card, що підтверджує статус особи, яка навчається/студіює) навіть на інших континентах: Азія, Америка, Австралія – попри те, що офіційно там немає знижок!

В Україні стрімко розвивається мережа партнерів, які підтримують молодіжну картку «ЄВРО<26», особливо, в місцях активного відпочинку молоді та іноземних туристів: гірськолижні курорти мальовничих Карпат, історичні пам’ятки Київщини, Кримський півострів, місто-герой Одеса та в інших регіонах неньки України, адже в кожній з них є свої видатні місця та центри відпочинку.

Обласний молодіжний центр праці активно працює над розвитком партнерської мережі в м. Житомирі. Першими на заклик підтримати програму відгукнулися музеї міста, салон весільного та вечірнього вбрання «Грейс», кафе «Сакура», «Грот», «Старе місто» та «Догма», стоматологічні клініки «Дента Плюс» та «Лікаря Зелінського», товари для здоров’я «Вівасан», магазини «Подарунки» й «Взуття та сумки: Stеp by step» і дуже приємно, що з кожним днем охочих підтримати молодь стає все більше. Бажаючим приєднатися звертайтеся до Обласного молодіжного центру раці (менеджер з розвитку партнерства тел. 8(063)6552535 Алла Борисівна). Адже, ставши партнерами програми – одночасно стаєте «друзями» Європейської молоді.

Якщо Вам ще не виповнилось 30 років звертайтеся до Обласного молодіжного центру праці (за адресою м. Житомир, вул. М. Бердичівська, 25, відправляйте свої листи на zt-omcp@ukr.net або за тел. 80632522085 (Максим Олегович) або 80636552535 (Алла Борисівна)), заповнюйте анкету, надайте фотокартку і протягом тижня Ви станете власником Європейського молодіжного посвідчення особи, яке допоможе здійснити Ваші мрії.

01.11.2008

В Брусилові побував Володимир Литвин

20 жовтня на Брусилівщину здійснив свій офіційний візит колишній голова Верховної Ради Володимир Михайлович Литвин.

На території нової лікарні В.М. Литвин провів зустріч з мешканцями Брусилова. Відповідаючи на запитання брусилівців він пообіцяв свою допомогу у вирішенні питання з фінансуванням добудови чотирьохповерхового корпусу лікарні.

Крім того, В.М. Литвин згадав добрим словом нашого земляка народного цілителя П.Д. Утвенка, у якого неоднаразово бував. 

10.10.2008

Брусилівські легкоатлети перемагають

Вихованці Брусилівської дитячо-юнацької спортивної школи гідно представили наш район у відкритому чемпіонаті області з легкої атлетики. Так, Роман Арсенюк виборов перше місце у бігу на 100 м, а Віктор Тюрменко був найсильнішим у метанні спису. Катерина Пацюк здобула "срібло" в бігу на 800 м та "бронзу" - в бігу на 400 м., а Вікторія Макаренко та Андрій Волошенко стали третіми призерами в бігу на 800 м і 400 м. 

Л. Тюрменко
директор ДЮСШ

03.10.2008
 

Осінній призов 2008

Згідно наказу військового комісара Коростишівського об´єднаного військового комісаріату від 09.09.2008 р. з 1 жовтня по 30 листопада 2008 року проводиться призов громадян Брусилівського району 1990 р.н., яким в період чергового призову виповнилося 18 років, а також громадян, які народилися у 1983-1989 рр. і у яких закінчився термін відстрочки від призову.

19.09.2008

День фізкультурника
в Брусилові

 

Цього року День фізкультурника в Брусилові став справжнім святом спорту для багатьох мешканців району. На селищному стадіоні, в ЦДЮТ "Мрія" та на стадіоні Брусилівського ліцею ім. Готовчиця було проведено змагання з футболу, легкої атлетики, гірьового спорту та шахів серед колективів фізкультури підприємств, відомств, сільських рад та школярів.

Загальнокомандну перемогу виборола Брусилівська селищна рада. На другому місці - Соболівська, а на третьому - Лазарівська сільські ради.

Серед футболістів впевнену перемогу одержала команда "Здвиж" з Брусилова.

12.09.2008
 

"Агрофірма Брусилів" переможець серед сільськогосподарських підприємств Житомирської області

На обласному святі "Обжинки-2008" брусилівське підприємство ТОВ "Агрофірма Брусилів" було визнано кращим господарством області, за найбільший намолот збіжжя. Його нагороджено комп´ютерною системою. Її було вручено Генеральному директору підприємства Варенику С.О.

Кращим комбайнерським екіпажем області визнано екіпаж у складі Анатолія Лазаренка та Анатолія Узвія з ТОВ "Агрофірма Брусилів". Комбайнерів нагороджено телевізором та мікрохвильовою пічкою.

(За матеріалами газети "Відродження")

     

© 2007-2010 "Брусилів-Онлайн". Усі права захищені. Пишіть нам на електронну пошту

Повне або часткове використання матеріалів дозволяється за умови посилання на "Брусилів-Онлайн" ( для Інтернет-ресурсів - наявність активного гіперпосилання на http://brusilov.org.ua/ ).
Адміністрація сайту не несе відповідальність за достовірність інформації рекламного характеру.
Адміністрація сайту не завжди поділяє думки авторів.
Авторські права на статті, твори літератури чи мистецтва, що представлені на цьому сайті, належать їх авторам.