"Стефан, Божою милістю король Польський, надає цю грамоту Яцьку Бутовичу на відбудову містечка Брусилова і надання Брусилову Магдебурзького права."
(дано у Варшаві на сеймі вільнім, дня сімнадцятого лютого, року 1585)

Брусилівський час  

УКР

РОС

ENG

  новини
28.02.2008

Зростають брусилівські таланти

На обласній олімпіаді з української мови та літератури, що проходила в місті Житомир, учениця 11-го класу Брусилівської загальноосвітньої школи №1 Анжела Гаврилюк виборола перше місце.

(Джерело: газета «Відродження» від 23.02.2008 р)

29.01.2008

День Соборності

22 січня в Брусилові відзначили День Соборності України, як шану Акту злуки, коли були зламані кордони в душах українців.

Саме цього дня в далекому 1919 році українці Української Народної Республіки і Західноукраїнської Республіки об´єдналися заради однієї величної мети – побудувати економічно та духовно багату, вільну і соборну Україну.

Біля пам´ятника Т.Г. Шевченку зібралися представники райдержадміністрації, районної ради, трудових колективів і громадськості містечка.

Відбувся мітинг та покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченка та І.І. Огієнка.

М.Петричко
Завідувач сектором внутрішньої політики, зв´язків з громадськістю апарату держадміністрації

19.01.2008

Перші спортивні здобутки 2008 року

Вихованці Брусилівської ДЮСШ гідно представили свій район на відкритому чемпіонаті м. Житомира з легкої атлетики серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл, що відбувся на початку січня.

Віктор Тюрменко здобув 1 місце в бігу на 250 метрів, 2 місце в стрибках у довжину та 3 місце в бігу на 60 метрів. Андрій Волошенко зайняв 1 місце в стрибках у довжину та 2 місце в бігу на 500 метрів.

Призерами також стали Вікторія Макаренко, Ірина Івасенко та Катерина Пацюк.

Л. Тюрменко, директор ДЮСШ
(Джерело: газета «Відродження» від 19.01.2008 р)

19.01.2008

До 126-річчя нашого земляка!

В районному Будинку культури відбулися урочисті збори з нагоди відзначення 126-ої річниці з дня народження нашого славного земляка Івана Огієнка.

В роботі зборів взяли участь голова Брусилівського осередку Всеукраїнського товариства І. Огієнка В.Ф. Сташук, заступник голови райдержадміністрації С.В. Левицька, заступник голови районної ради А.Л. Шишковський, лауреати Огієнківської премії письменники О.Є. Опанасюк, В.З. Савченко, М.С. Тимошик, голова обласної організації Огієнківського руху Л.І. Бондарчук, начальник обласного управління по зв´язках з громадкістю М.К. Сюравчик, вчителька Л.В. Клименко, журналіст В.С. Ткаченко та інші.

Під час зборів доктором філософських наук, викладачем Київського університету журналістики М.С. Тимошиком був показаний біографічний відеофільм про Огієнка.

17.01.2008
 

Анонс

1 лютого в районному Будинку культури відбудеться творчий звіт аматорських колективів та виконавців Брусилівського району.

     

© 2007-2010 "Брусилів-Онлайн". Усі права захищені. Пишіть нам на електронну пошту

Повне або часткове використання матеріалів дозволяється за умови посилання на "Брусилів-Онлайн" ( для Інтернет-ресурсів - наявність активного гіперпосилання на http://brusilov.org.ua/ ).
Адміністрація сайту не несе відповідальність за достовірність інформації рекламного характеру.
Адміністрація сайту не завжди поділяє думки авторів.
Авторські права на статті, твори літератури чи мистецтва, що представлені на цьому сайті, належать їх авторам.