"Стефан, Божою милістю король Польський, надає цю грамоту Яцьку Бутовичу на відбудову містечка Брусилова і надання Брусилову Магдебурзького права."
(дано у Варшаві на сеймі вільнім, дня сімнадцятого лютого, року 1585)

Брусилівський час  

УКР

РОС

ENG  новини
10.01.2012
ВОЛЕЙБОЛЬНИЙ ТУРНІР У ПРИВОРОТТІ

08.01.2012 року в селі Привороття відбувся розіграш перехідного щорічного відкритого Різдвяно - Новорічного кубку села Привороття по волейболу. Започакував розіграш кубку Приворотський сільський голова Шкуратівський Віктор Вікторович за ініціативи місцевої молоді. Технічну підтримку надав відділ у справах, сімї, молоді і сторту Брусилівської РДА. Головним спонсором виступив депутат Брусилівської районної ради Фадєєв Ігор Генадійович.

В розіграші прийняли участь команди сіл Осівці, Морозівки, Ковганівки. Господарі були представлені двома командами: Привороття-молодь та Привороття+35. В напруженій боротьбі в цьому році володарями кубку стала команда "Інтер" с.Морозівка. Їй було вручено кубок, диплом володаря кубку та грошовий призовий фонд.

Фотозвіт про турнір дивіться у розділі "Фотогалерея"

 
18.06.2011

УКЛІННИЙ ДЕНЬ У ДИВИНІ

Напередодні дня Святих Петра і Павла, в неділю – 10 липня, в селі Дивин Брусилівського району Житомирської області відбудуться заходи з ушанування пам'яті народного цілителя, людини феноменальних здібностей, кавалера орденів Слави Петра Дементійовича Утвенка «Дивинські зустрічі»".

Громадський оргкомітет запрошує всіх, хто свого часу звертався за допомогою до академіка народної медицини Діда Петра, хто хоче вклонитися його погруддю на сільському цвинтарі та набратися духовної енергії великого характерника, на 12.00 у Дивин.

Зокрема, тут буде презентовано документальну книгу «Святий Петро із Дивина» про життя і безкорисливу діяльність знаменитого Діда Петра, прем'єру пісні на слова Бориса Олійника «Останній воїн», організовано відвідання садиби, в якій ясновидець прийняв понад 300 тис. стражденних.

Дивин – святе місце України.

Святий погляд діда (фото)

 
08.06.2011

В Приворотті відкрито сучасне підприємство відомої чеської компанії KOPOS KOLIN

7 червня у селі Привороття ДП ФІРМА «КОПОС ЕЛЕКТРО УА» чеської фірми «KOPOS KOLIN» відкрила завод з виробництва електротехнічної продукції. з виробництва електротехнічних інсталяційних будівельних виробів. Вартість будівництва заводу становить EUR5 млн, повідомляється на веб-сайті Житомирської обласної держадміністрації.

На сьогодні на території заводу побудовано адміністративно-виробничий корпус та майданчик для зберігання готової продукції. Згідно з інвестиційним проектом з введенням заводу річний випуск продукції складатиме 35 млн. грн.

На даний час підприємство випускає короба та трубки гнучкі з полівінілхлориду, труби для підземної укладки кабелю з поліетилену. На підприємстві працює 14 осіб, середньомісячна зарплата яких становить 3600 грн. Планується створити 25 нових робочих місць.

 
16.04.2011

ВРУЧЕНІ ПРЕМІЇ ІМЕНІ ІВАНА ОГІЄНКА

15 квітня в Брусилівському Будинку культури було нагороджено лауреатів премії імені Івана Огієнка. Цього року лауреатами стали письменники Михайло Пасічник та Мар'ян Красуцький у галузі літератури, народний артист України, хореограф Рафаїл Малиновський у галузі мистецтва.

У номінації «Освіта» премії був удостоєний художник-графік Віталій Мітченко, кращим науковцем визнали письменника, професора Володимира Поліщука, а громадським, політичним та духовним діячем – актора театру і кіно, народного артиста України Ярослава Гаврилюка.

 
28.02.2011

ШАНОВНІ ВІРЯНИ!

У селі Соловіївка розпочато реставрацію дзвіниці Свято--Миколаївського храму.

Маємо потребу у залученні крану для підняття купола та у додаткових коштах для закінчення робіт.

З повагою,
настоятель храму -о. Олександр Федорчук.
тел. 0961210446.

 

© 2007-2010 "Брусилів-Онлайн". Усі права захищені. Пишіть нам на електронну пошту

Повне або часткове використання матеріалів дозволяється за умови посилання на "Брусилів-Онлайн" ( для Інтернет-ресурсів - наявність активного гіперпосилання на http://brusilov.org.ua/ ).
Адміністрація сайту не несе відповідальність за достовірність інформації рекламного характеру.
Адміністрація сайту не завжди поділяє думки авторів.
Авторські права на статті, твори літератури чи мистецтва, що представлені на цьому сайті, належать їх авторам.